TROCHĘ HISTORII

ANALAB Sp. z o.o. od początku swojego istnienia produkuje najwyższej jakości odczynniki laboratoryjne. Wieloletnia obecność na rynku oraz sukcesy we współpracy z klientami z całego kraju sprawiają, że jest firmą godną zaufania. Doświadczenie firmy jest gwarancją profesjonalizmu i wysokiej jakości usług.

Firma ANALAB Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1992 roku. Firma w całości z polskim kapitałem została założona przez Elżbietę Białą – Kucharską i dr n. farm. Andrzeja Kucharskiego – specjalistę analityki klinicznej.

Liczne technologie i opracowania niezbędne do produkcji większości odczynników powstały w ANALAB Sp. z o.o. Zakład produkcji odczynników laboratoryjnych ANALAB Sp. z o.o. wpisany jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000201140, NIP: 522 000 54 79, Regon: 010603908

WARTOŚCI FIRMY

JAKOŚĆ

zapewniamy stały nadzór nad produkcją oraz wykorzystujemy najwyższej jakości surowce krajowe i zagraniczne.

DBAŁOŚĆ

najważniejszy dla nas jest klient; dokładamy starań, aby zapewnić Państwu bogatą ofertę produktów oraz profesjonalną obsługę.

Elastyczność

na życzenie klienta produkujemy odczynniki wg wskazanej receptury.

OFERTA

Od początku istnienia firmy współpracujemy z placówkami służby zdrowia w tym: laboratoriami analitycznymi, pracowniami ginekologicznymi, pracowniami parazytologii; klinikami weterynaryjnymi, z uczelniami wyższymi oraz placówkami szkolnymi. Łącznie świadczymy usługi dla ponad 500 odbiorców z kraju. Od momentu powstania sukcesywnie rozbudowujemy zakres produkcji o nowe odczynniki i produkty, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Na życzenie klienta produkujemy odczynniki wg wskazanej receptury. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Analab - referencje
Analab - referencje2

Staramy się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

W 1997 roku przekazaliśmy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy produkty w ramach akcji: Pomoc Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla ofiar powodzi ~ Lato ’97. W swojej historii wielokrotnie przekazaliśmy nasze produkty szkołom podstawowym, liceom ogólnokształcącym, a także uczelniom wyższym.

Świadectwa jakości

Potwierdzeniem wysokiej dbałości o poziom produktów i usług są świadectwa jakości zgodne z przyjętą Normę Zakładową oraz brak reklamacji na sprzedawane towary ze strony naszych klientów.